BIM Workshop & EXPO 2018

 

Dňa 13. apríla 2018 sa na Stavebnej fakulte STU v Bratislave uskutoční BIM Workshop & EXPO 2018, ktorý pre Vás pripravila BIM asociácia Slovensko, Stavebná fakulta STU Bratislava a Vydavateľstvo Eurostav v spolupráci s odbornými partnermi. Sprievodným podujatím je súťaž pre VŠ študentov – BIM Challenge.

Cieľom podujatia je popularizácia BIM problematiky a prezentácia dostupných riešení a produktov, ktoré sú dostupné na Slovensku.

Chceme Vás informovať, že podujatie je VYPREDANÉ! Najmä z tohto dôvodu sme pristúpili k rozhodnutiu, že BIM WORKSHOP budeme vysielať naživo cez YOUTUBE kanál.

Vysielanie je dostupné na tomto linku:
https://www.youtube.com/channel/UCaof98dIs7xLtXXHhdp5rkw/live

Nosnou časťou je BIM WORKSHOP – séria odborných prednášok, ktoré Vám poskytnú rôzne perspektívy na problematiku informačného modelovania stavieb. Všetko samozrejme s praktickými ukážkami od TOP odborníkov z praxe. Tento ročník je na program veľmi bohatý a rozmanitý. Spolu sa predstaví až 12 prednášajúcich z rôznych oblastí.

Tento ročník sme zaradili aj BIM EXPO zónu, ktorá Vám pomôže zorientovať sa vo svete informačných technológií v stavebníctve a dostupných BIM riešení a nástrojov. Tento rok sa predstaví až 23 vystavovateľov!

Počas celého podujatia je zabezpečené občerstvenie a na záver je pre registrovaných účastníkov v rámci Networkingu zabezpečený chutný obed. V prípade otázok môžete kontaktovať organizátora emailom – funtik@bimas.sk

Viac informácií TU

Pozvánka a program