Hľadáme kandidáta na pozíciu Mediálneho koordinátora SKA

Slovenská komora architektov vypisuje konkurz na pozíciu mediálneho koordinátora SKA.

Náplň práce:

  • aktívne vyhľadávanie a spracovanie architektonických tém, spolupráca s mediálnymi partnermi
  • tvorba mediálnej stratégie voči jednotlivým médiám
  • písanie a editácia tlačových správ, písanie článkov a komentárov pre rôzne typy periodík
  • pravidelná osobná komunikácia s novinármi, príprava a ponúkanie PR/tematických obsahov do všetkých typov periodík
  • príprava a spolupráca na príprave mediálnych výstupov a PR kampaní (vrátane kreatívy a realizácie v spolupráci s grafikmi, fotografmi, filmármi, tlačiarňami atď.)
  • aktívna účasť na dôležitých aktivitách komory (ako sú semináre, konferencie, valné zhromaždenie
  • prezentácia aktivít CE·ZA·AR – tlačové konferencie, galavečer a pod.) a spracovanie výstupov
  • koordinovanie prezentácie SKA a jej zabezpečenie na sociálnych médiách
  • reprezentácia organizácie pri poskytovaní informácií
  • sieťovanie a spájanie s inými segmentami

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore architektúra, žurnalistika, masmediálna komunikácia alebo príbuzného odboru výhodou
  • mediálnu zdatnosť (znalosť slovenskej mediálnej i zahraniční scény, a pod.)
  • novinárske schopnosti (vyhľadávanie informácií, písanie, editácia textov atď.)
    • prax v médiách je výhodou
    • prehľad o zahraničnom a domácom dianí na architektonickej scéne
  • fotografické zručnosti a skúsenosti s natáčaním videí sú výhodou
  • predchádzajúcu skúsenosť s tvorbou PR kampaní a eventov
  • výbornú znalosť slovenského a anglického jazyka slovom i písmom
  • kreativitu, samostatnosť, lojálnosť
  • veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • nadštandardné technické zručnosti pri práci s PC (editačné programy na úpravu foto, audio, video apod.)
  • schopnosť rýchlo sa učiť

Ponúkame:

  • kreatívnu prácu s možnosťou priamo sledovať jej výsledky
  • priestor pre osobný rozvoj, tvorivosť a samostatné myslenie
  • prácu v zaujímavom kolektíve
  • úväzok polovičný alebo dohodou
  • plat dohodou
  • mesto výkonu práce Bratislava
  • predpokladaný nástup 1. 2. 2017

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu nám najneskôr do 7. 1. 2017 zašlite štruktúrovaný životopis a motivačný list (v prílohe) e-mailom na adresu marosova@komarch.sk.

Do motivačného listu uveďte  linky na Vaše doteraz publikované články (max. 5).

Kontaktovať budeme iba záujemcov, ktorí postúpia do druhého kola.