Seminár – Inšpirácie a trendy v navrhovaní verejných priestorov

Semmelrock Stein+Design Dlažby s.r.o. a  Vydavateľstvo EUROSTAV, v spolupráci so Slovenskou komorou architektov, Vás pozývajú na inšpiratívny seminár, ktorého cieľom je diskusia o navrhovaní verejných priestorov.

Inšpirácie a trendy v navrhovaní verejných priestorov

 

Termín: 29. november 2018 / 8:30 – 13:00
Miesto: Outloock bar hotela LINDNER na 13. poschodí, Bratislava

SPÍKRI – INŠPIRÁTORI:
Irakli Eristavi, autorizovaný architekt SKA
Patrí k najvýraznejším architektom vo vekovej kategórii 40+. Je laureátom Ceny ARCH 2014, Ceny CE·ZA·AR 2014, Ceny D. Jurkoviča 2014. Diela jeho architektonickej kancelárie Zerozero boli opakovane nominované na Cenu ARCH aj na Cenu CE·ZA·AR, tento rok ich realizácia  Námestie Centrum Prešov získala cenu CE·ZA·AR 2018 v kategórii Exteriér.

Peter Pasečný, autorizovaný krajinný architekt SKA
Podieľal sa na návrhoch a realizáciách mnohých inšpiratívnych verejných priestorov, parkov a záhrad. Za svoju tvorbu získali viacero ocenení, napr.: 1. miesto v súťaži Detail roka 2017 (Spoločnosť pre záhradnú a krajinnú tvorbu), 3. miesto v súťaži Záhrada roka 2017 (Spoločnosť pre záhradnú a krajinnú tvorbu), 1. miesto v súťaži Park roka 2016 (Spoločnosť pre záhradnú a krajinnú tvorbu), Nominácia CE·ZA·AR 2016 v kategórii Exteriér.

V programe tiež vystúpi Pavol Pilař, architekt z Katedry architektúry SvF STU Bratislava, ktorý je autorom Metodiky tvorby verejných priestorov v meste Stupava a za spoločnosť Semmelrock Patrik Együd s prezentáciou Einstein – unikátny systém zámkovej dlažby pre verejné priestory.

Seminár je určený najmä pre architektov a projektantov.

Podujatie je zaradené do Sústavného vzdelávania architektov SKA ako podujatie typu B s počtom kreditov 10.

Viac informácií na: www.vydavatelstvoeurostav.sk/sk/seminare/seminar-inspiracie-a-trendy-v-navrhovani-verejnych-priestorov

Registrovať sa môžete TU.

  POZVÁNKA (169,1 KB, 180 hits)